Sergi salonu | Fotoğraflarım | Eğitim Programları | Fotoğrafçılık haberleri | Fotoğrafçılık Hizmetleri
 

1974 yılında başlayan fotoğrafçılık hobim ile ilgili yıllar boyunca güncelleyerek edindiğim bilgi birikimimi gerek bağımsız olarak gerekse Fotoğraf Tayfası kulübümüz bünyesinde sunduğumuz eğitim programları ile tüm fotoğraf severlerle paylaşmaya devam ediyorum.
Eğitimlerimizde fotoğrafın kelime anlamından başlayarak fotoğraf çekmeye ilk başlayanlardan ileri fotoğrafçılık tekniklerine sahip olmak isteyenlere ve çekilen fotoğrafların aydınlık oda yani piyasa tabiri ile Photoshop işlemlerine kadar digital fotoğrafçılık konularını detaylı bir şekilde uygulamalı olarak anlatmaya çalışıyoruz.

Eğitimlerimizi Temel Fotoğrafçılık , Ekipman eğitimleri , Doğal güneş ısığı kullanımı , stüdyo fotoğrafçılığı , Aydınlık oda – Photoshop eğitimi ve bunlara bağlı alt başlıklardaki çekim teknikleri eğitimleri olarak sınıflandırarak ister bire bir istenirse gruplar halinde tüm fotoğraf severlere ve büyük kuruluşların bünyelerinde oluşturdukları fotoğraf kulüplerine sunuyoruz.

Bu eğitimlerimize katılan ve Fotoğraf Tayfası kulübümüze üye olan fotoğraf severler gerek telefonla gerekse e-mail desteği ile eğitimler sonrasında da bilgi almaya devam edebiliyorlar.
Siz fotoğraf severleri faydalı olacağına inandığım bu eğitimlerimize davet ediyorum.

 
GERİ DÖN